• 7/24 Hizmet Kalitesiyle
  • Hızlı Ulaşım : +90 537 209 35 30

Demirdöküm Kombi Teknik Servisi Ankara

Demirdöküm Kombi Teknik Servisi Ankara
Kombi Tamircisi Ankara

Demirdöküm Kombi Teknik Servisi Ankara

Kombi tamirinde en önemli hususlardan biri kaliteli parçalar kullanmaktır. Kombi tamiri önemli bir konu olduğundan güvenmediğiniz kişi veya kurumlara kombinizi asla emanet etmeyiniz. Kombi tamiri hizmeti veren firmanın yaygın bakım ağına sahip olduğuna ve ürünlerine garanti verdiğine emin olunuz. 

Kombide kalıcı bir arıza var ise müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgi alınır. Daha sonra kombi sıcak su ve petek radyatörler test edilir. Kombinin içi açılarak profesiyonel cihazlarla ve tecrübeli uzman kadro ile arzalı parça tespit edilir. Müşteriye bilgi verilir.

Müşteri onayından sonra orjinal yedek parça ile değiştirilerek tamir edilir. Tüm arızalar ve sorunlar giderildikten sonra gaz kaçak testi ve menfez kontrol edilir. En son müşteriye işçilik ve parça garantisini bildiren servis formu imza atılarak veririlir.

Eğer ki kombinizin tamiri sağlam ve güvenilir yapılırsa uzun zamanlar sıkıntısız kullanırsınız. Çeşitli marka kombilerin tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Tamir işlerinden hoşlanmıyorsanız ve size zor geliyorsa biz sizin için buradayız. Kombinizin tamire ihtiyaç duymamasını istiyorsanız bunun için önemli bir konuda kombinizin bakımıdır. Zamanında bakımı olmuş kombiler bozulmaz bu yüzden de tamire ihitiyaç duymıyacaktır. Kombinizi korumak ve tamir etmek için her zaman bilinçli bir ekibe ihtiyacınız vardır. Ankaranın bir çok yerine yedek parça ve garanti hizmetimiz vardır. Firmamız her zaman sizin yanınızda sizi asla yarı yolda bırakmaz. Sizin mutluluğunuz bizimde mutluluğumuz ve başarımızdır. Siz değerli müşterilerimiz mutlu oldukça biz de işimizde başarlı oluruz.

Kombi ile ilgili bir önemli konuda peteklerdir. Eğer peteklerinizin bakımını da zamanında yaparsanız kombiniz tamire ihtiyaç duymaz. Kombiniz için önemli bir konu da kombi içindeki dolanan sudur.
DİĞER MARKA KOMBİLER

demirdöküm servis ankara batıkent - demirdöküm servis ankara cebeci - demirdöküm servis ankara çankaya yıldız - demirdöküm servis ankara çukurambar - demirdöküm servis ankara dikmen - demirdöküm servis ankara etimesgut - demirdöküm servis ankara etlik - demirdöküm servis ankara keçiören - demirdöküm servis ankara maltepe - demirdöküm servis ankara mamak - demirdöküm servis ankara öveçler - demirdöküm servis ankara siteler - demirdöküm servis ankara ümitköy - demirdöküm servis ankara yenimahalle - demirdöküm servis aydınlıkevler - demirdöküm servis bahçelievler - demirdöküm servis balgat - demirdöküm servis çankaya - demirdöküm servis çayyolu - demirdöküm servis eryaman - -